Strona główna
Poradnik
Tutaj jesteś
Poradnik Szczyrk

Szczyrk – wyjątkowe miejsce na organizację konferencji i szkoleń

Data publikacji 25 kwietnia 2023

Niejeden Polak chętnie wybiera w rodzinne góry, które zachwycają widokami i możliwościami. Właśnie dlatego hotel w Szczyrku może okazać się rewelacyjnym miejscem nie tylko dla tych, którzy pragną wypoczywać lub zdobywać kolejne górskie szczyty. Równie dobrze bowiem można zorganizować tutaj kolejne spotkanie czy konferencję. Wystarczy bowiem zadbać o część merytoryczną całego spotkania, a natura sprawi, że znajdzie się też przestrzeń na zasłużony odpoczynek.

Dobrze wyposażona sala

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na sale, w których będą odbywać się wszelkie wydarzenia. Są one przestronne, dobrze oświetlone i wyposażone odpowiednio do potrzeb prelegentów. Ponadto można liczyć tutaj na pomoc w przypadku podłączania sprzętów czy przygotowania miejsca na gości. W ramach wyposażenia można liczyć na wszelkie niezbędne rzeczy, jak np. mikrofony, rzutniki, ekrany czy dostęp do sieci bezprzewodowej. Podczas przygotowywania konferencji w Szczyrku można mieć pewność, że wszystko przebiegnie bez najmniejszego problemu.

Piękna sceneria

Góry same w sobie wspaniale się prezentują. Wspaniała okolica Szczyrku sprawia, że wielu turystów chętnie wraca do tego miejsca podczas każdego swojego urlopu. Dlatego też jest to idealne miejsce na przeprowadzenie konferencji i szkolenia. Po wartościowym wydarzeniu każdemu może przydać się chwila wytchnienia w pięknym ogrodzie lub w ogóle na łonie natury. W takich warunkach goście o wiele łatwiej przyswoją sobie poszczególne informacje i poukładają sobie w głowie całą nową wiedzę.

Doskonałe zaplecze gastronomiczne

Nie można oczywiście zapominać także o jedzeniu. W przerwach między poszczególnymi wykładami warto zadbać o odpowiedni catering, a także o dobrą kolację. W hotelu będzie to jak najbardziej możliwe. Tutejsza restauracja zadba o dopasowanie się do potrzeb każdego gościa. Znajdzie się także czas na pyszne wypieki cukiernicze na przerwę kawową. Podczas obiadu czy kolacji przy mniej formalnej atmosferze można także wymieniać się doświadczeniami i wiedzą.

Dłuższy urlop

Na koniec warto wspomnieć, że nic nie stoi na przeszkodzie, by przedłużyć swój pobyt w hotelu. Jeśli konferencja ma miejsce w piątek, goście mogą zarezerwować sobie dodatkowe noclegi i wypocząć w pięknej okolicy. Taki czas można także połączyć z wybraniem się na górskie szlaki i zwiedzaniem. Wśród natury, na świeżym powietrzu i w rewelacyjnym hotelu o wiele łatwiej można zregenerować siły i przygotować się na kolejny tydzień pracy. Warto zatem sprawdzić to rozwiązanie i z niego skorzystać.

wypoczynek bez dzieci

TravelNow

Nasi redaktorzy na TravelNow.pl to zgrany zespół pasjonatów podróży, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z miłośnikami podróży. Każdy z naszych redaktorów jest zapalonym podróżnikiem, posiadającym bogate doświadczenie w odkrywaniu różnych zakątków świata. Nasz zespół skupia się na regularnym publikowaniu ciekawych artykułów związanych z turystyką, zawierających przydatne porady oraz opisy atrakcyjnych miejsc wartych odwiedzenia. Jesteśmy tutaj, aby inspirować naszych czytelników do planowania swoich podróży oraz pomagać im w odkrywaniu niezwykłych miejsc na całym świecie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?