Hala tenisowa w Gliwicach – szeroka oferta

hala tenisowa

Gra w tenisa ma szerokie grono zwolenników. To sport dla osób w każdym wieku, który daje wiele radości. Jeśli chcemy zagrać ze znajomymi lub pragniemy rozwijać swoje umiejętności, warto postawić na ofertę hali tenisowej w Gliwicach. Dzięki temu każdy skorzysta z wygodnego kortu, na którym odda się rozgrywce. Od tej pory gra w tenisa stanie się czystą przyjemnością. Dlaczego warto postawić na profesjonalną halę tenisową? O czym trzeba wiedzieć? 

Hala tenisowa Gliwice

Hala tenisowa w Gliwicach to nowy obiekt, który zachęca doskonałym przystosowaniem obiektu do gry w tenisa. Hala bazuje na solidnej konstrukcji, a zadaszenie pozwala na grę przez cały rok. Nawet wtedy, gdy robi się chłodno i deszczowo, możemy postawić na przyjemną rozgrywkę na hali tenisowej. Od tej pory żadna pogoda nie przeszkodzi nam w rozwijaniu swojej pasji. W letnie dni hala tenisowa może zostać otwarta elektrycznie (ściany ulegają otwarciu). To zapewnia idealny przewiew podczas gry. W zimowe dni z kolei można cieszyć się ciepłem i ledowym oświetleniem. Specjalistyczny dach wpływa na zachowanie jasności do późnych godzin, kiedy robi się już ciemno na zewnątrz. 

Hala tenisowa dla każdego

Hala tenisowa jest obiektem nowoczesnym i solidnym. Została postawiona z zachowaniem wysokich standardów jakościowych. Nad projektem czuwali doświadczeni specjaliści. Kryte korty do gry w tenisa są wykończone z niezawodnych materiałów, dzięki czemu zachowujemy komfort. Oświetlenie zapewnia wygodę w trakcie gry w późniejszych godzinach wieczornych. Hala tenisowa w Gliwicach spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego sportowca. 

Kto może skorzystać z oferty? Obiekt jest przeznaczony zarówno dla profesjonalistów, jak i dla początkujących osób. Hala tenisowa może być wynajęta przez cały rok. Tenisista nie musi obawiać się przerwami w grze, w związku ze zmienną pogodą. Hala do gry w tenisa to dwa korty, które są zadaszone i mają odpowiednie wykończenie. Pamiętajmy o tym, że możemy tutaj zrealizować spotkania w całej grupie. To dobra opcja dla szkółki sportowej lub uczniów z klasy o profilu sportowym. 

Komfortowa gra w tenisa

Na hali tenisowej znajduje się odpowiednia trawa, która posiada certyfikat Międzynarodowej Federacji Tenisa. Podłoże jest wykonane z polipropylenowych włókien, które mają za zadanie nadawać powierzchni odpowiednią sprężystość. Nie zapominajmy o wypełnieniu w kwarcowego piasku – tworzy ono przyjazny materiał, który amortyzuje obciążenia stawów użytkownika podczas gry. Zastosowana nawierzchnia to gwarancja najlepszych parametrów technicznych. 

Gracze z powodzeniem skorzystają z szatni z natryskami i strefy wellness. W strefie znajdziemy saunę na podczerwień, saunę suchą, taras widokowy i pokój relaksacyjny. Po skończonej grze można skorzystać z restauracji z letnim ogródkiem. To doskonały relaks i okazja do nadrobienia energii po intensywnej grze. Pyszne jedzenie jest przygotowywane przez doświadczonych kucharzy. Hala tenisowa w Gliwicach to nowoczesny obiekt, który warto odwiedzić.