Co robić w Zakopanem podczas deszczu?

Co robić w Zakopanem

Zakopane to kierunek podróży wielu rodzin z dziećmi. Miasto i okolica zachwycają nie tylko wiosną oraz latem, ale także jesienią, a nawet zimą. Warto przybyć tu nie tylko dla pięknych widoków, możliwości spacerowania wśród pięknych okoliczności przyrody oraz zdobywania górskich szczytów. Region obfituje również w liczne atrakcje, które sprawdzą się szczególnie podczas kiepskiej pogody. Kiedy za oknem leje deszcz, skutecznie uniemożliwiając aktywności na świeżym powietrzu, warto wybrać się do…

…Parku Harnasia i MINI CLUBu

To nowoczesne sale zabaw zaprojektowane z myślą o dzieciach w różnym wieku. Pierwsza z nich znajduje się przy Krupówkach i zajmuje powierzchnię aż 700m2! Wielopoziomowa konstrukcja wspinaczkowa, zjeżdżalnia pontonowa oraz wiele innych form rozrywki czekają na dzieciaki spragnione dobrej zabawy. Dorośli w tym czasie mogą skorzystać z biblioteki oraz kawiarenki. MINI CLUB został zlokalizowany w Galerii Krupówki. Przestronna, bezpieczna sala została wyposażona w sposób, który z pewnością docenią wszyscy mali odkrywcy. Małpi Gaj, Kulkoland, Mini Salon Gier – to wszystko czeka na dzieci, które chcą odpocząć od górskich wspinaczek i po prostu dobrze się bawić!

…Papugarni Egzotyczne Zakopane i Podwodnego Świata

To atrakcje, które czekają na wszystkich miłośników zwierząt – zarówno tych latających, jak i pływających. W Papugarni dzieci i dorośli będą mieli możliwość zobaczenia wielu kolorowych ptaków, nakarmienia, a także poczucia ich na własnym ramieniu. Podwodny Świat to fascynująca opowieść o żyjących w wodzie gatunkach, których do tej pory nawet nie znaliście. Warto wybrać się w oba te miejsca, aby przeżyć niezwykłą przygodę, a dodatkowo dowiedzieć się ciekawych informacji.

…Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego

Można tu zobaczyć między innymi największą makietę Tatr, skorzystać z sali kinowej 4D, jak również zobaczyć wiele ciekawych okazów dotyczących przyrody oraz jej ochrony. Miejsce zasługuje na uznanie nie tylko ze względu na walory edukacyjno-rozrywkowe, ale także dlatego, że jest bezpłatne. Warto jednak pamiętać o konieczności wcześniejszej rezerwacji miejsc.

…JLS Apartamenty!

Kiedy za oknem leje deszcz, warto zostać w domu, spędzając czas z najbliższymi na wspólnym czytaniu książek, długich rozmowach czy graniu w gry planszowe. Właśnie dlatego warto dobrze przemyśleć wybór noclegu. JSL Apartamenty to nowoczesne, dobrze wysposażone i ciekawie urządzone mieszkania w dogodnych lokalizacjach, które na pewno spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.