Zarabiaj na swojej pasji

Od najmłodszych lat uwielbiałeś grać w gry. Najpierw na konsolach takich jak pegazus, czy Play Station, potem komputer. Rodzice kupowali Ci gry, może nie wszystkie jakie chciałeś, ale zawsze było w co pograć. Teraz jesteś dorosły i owe zainteresowanie pozostało. Ale nikt już nie kupi Ci gry tak po prostu. W dodatku ceny są coraz wyższe. Musisz albo odłożyć pieniądze albo zrezygnować z czegoś innego. Nie jest to łatwe, ale znamy na takie problemy inne rozwiązanie.

Czy myślałeś już, aby zacząć zarabiać w Internecie?

Możesz w ten sposób połączyć swoją pasję z zarobkiem. Wiele osób zarabia teraz prowadząc streamy na platformach takich jak YouTube, czy Twitch. Ich fani dobrowolnie płacą im datki za możliwość oglądania, jak grają. Nie jest łatwo zarabiać w Internecie w ten sposób, ale zawsze można próbować. Na pewno trzeba mieć w sobie charyzmę – w jakiś sposób musisz przecież przyciągnąć ludzi do siebie. Zachęcić ich, aby Cię oglądali. Nikt nie będzie oglądał kogoś, kto przez całą transmisję siedzi cicho. Chyba, że jesteś piękną dziewczyną…

Spróbuj nagrać siebie na próbę i obejrzeć, pokazać znajomym

Gdy poczujesz się pewnie, reklamuj się. Jednak nic na siłę. Nie błagaj o lajki i subskrypcje, bo nikt nie szanuje takich osób. Miej swoją godność. Nie wszczynaj niepotrzebnych kłótni, bądź uprzejmy dla widzów. Pokaż im swoją wdzięczność za to, że poświęcają swój wolny czas, aby Ciebie oglądać. Nie bez powodu tylu osobom udało się w ten sposób zarabiać w Internecie. Teraz kolej na Ciebie!