Tanie bilety lotnicze

Infolinia travelnow.pl czynna Pn.-Pt.: 8-20, Sb.: 10-14

801 080 767

Koszt 35 gr. z VAT/min

12 398 18 30

Koszt wg stawki operatora

Proces rezerwacji

ZNAJDŹ
WYBIERZ
ZAREZERWUJ

Dokonanie rezerwacji na stronie www.travelnow.pl składa się z trzech kroków:

ZNAJDŹ

Wybieramy trasę przelotu, określamy datę podróży oraz liczbę i rodzaj pasażerów a następnie klikamy SZUKAJ.

WYBIERZ

Po chwili oczekiwania system prezentuje nam sześć najbardziej atrakcyjnych opcji przelotu, aby zobaczyć więcej szczegółów dotyczących wybranego lotu kliknij na przycisk POKAŻ SZCZEGÓŁY. Jeśli znalazłeś już interesujący Cię lot i chcesz dokonać jego rezerwacji to kliknij na wybranym rejsie ZAREZERWUJ.

ZAREZERWUJ

Wypełnij wszystkie obowiązkowe pole formularzy. Zwróć szczególną uwagę na poprawność podanego imienia i nazwiska a także na ostateczną datę wykupu biletu. Pamiętaj, że jeśli przekroczysz podany przez system termin, tracisz gwarancję ceny a także rezerwację miejsca w samolocie. Zaznacz pole Akceptuję REGULAMIN korzystania z internetowego systemu rezerwacji oraz potwierdzam prawdziwość podanych przez siebie danych osobowych a następnie kliknij na przycisk KUP BILET.

GRATULACJE WŁASNIE DOKONAŁEŚ REZERWACJI!

Za chwilę na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz potwierdzenie dokonania rezerwacji w portalu travelnow.pl. Pamiętaj jednak, że samo dokonanie rezerwacji w przypadku wybrania formy płatności GOTOWKA lub PRZELEW nie jest równoznaczne z zakupem biletu. Dopiero dokonanie płatności w wyznaczonym przez system terminie (patrz sekcja: OSTATECZNY TERMIN WYKUPU BILETU) jest równoznaczne z dokonaniem zakupu biletu.

© 2007 travelnow.pl - wszystkie prawa zastrzeżone

O serwisie Regulamin Polityka prywatności Kontakt */ ?>
 
Bilety lotnicze on-line. Wszystkie linie lotnicze dostępne w ramach jednej platformy (520 linii lotniczych w tym 90 - tanie linie lotnicze). Tanie loty do Chicago, Bostonu, Nowego Jorku, Los Angeles, Londynu, Dublina, Paryża, Rzymu, Barcelony, Madrytu, Warszawy, Amsterdamu, Monachium, Kijowa, Pragi, Genewy, Cypru, Palermo, Wenecji, Rimini, Toronto, Moskwy, Aten, Krakowa, Turynu, Oslo, Australii, Hiszpanii, Turcji, Niemiec, Polski, Kanady, USA, Egiptu, Tunezji. Tanie bilety lotnicze do USA, Australii, Chin, Rosji, Indii, Bługarii, Szwecji, Islandii. Tanie latanie tylko z TravelNOW.pl. Rezerwacje hotelowe. Hotele na świecie oraz w Polsce.