Tanie bilety lotnicze

Infolinia travelnow.pl czynna Pn.-Pt.: 8-20, Sb.: 10-14

801 080 767

Koszt 35 gr. z VAT/min

12 398 18 30

Koszt wg stawki operatora

O serwisie

Najpierw dużo podróżowaliśmy. I to jest nasza pasja! Potem postanowiliśmy spełniać podróżnicze marzenia innych. I to był nasz pomysł na biznes. Pasja i Internet, w którym spędzamy większość czasu. Zawodowo i prywatnie. Stąd było już naprawdę blisko do Travelnow!

Portal został stworzony przy użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych dostępnych aktualnie na naszym rynku. Bardzo starannie dobraliśmy firmy, dzięki którym chcemy budować zadowolenie naszych Klientów. Dostawcą systemu rezerwacyjnego do biletów lotniczych jest krakowska firma TravelTECH, która tworzy swoje nowoczesne rozwiązania do obsługi rezerwacji on-line w oparciu o dostęp do baz danych jednego z wiodących na świecie systemów globalnej dystrybucji – Galileo. Sięgnęliśmy również po zasoby hotelowe firmy Travelport jednego z największych światowych konglomeratów turystycznych (do którego należy m.in. GDS Galileo oraz kilkanaście innych uznanych w turystyce marek) poprzez współpracę z uznanymi dostawcami oferty noclegowej: GTA / Octopus Travel, HotelClub i RatesToGo oddając tym samym ponad 25 tysięcy obiektów hotelowych do dyspozycji naszych Klientów.

Za projekt graficzny serwisu odpowiadał kolejny pasjonat Internetu – właściciel i twórca innowacyjnej Pracowni Stron true.pl.

Do dyspozycji naszych klientów jest również cała wiedza i doświadczenie konsultantów odpowiedzialnych za obsługę rezerwacji internetowych oraz telefonicznych działających na polskim rynku już od wielu lat.

U nas możesz:

© 2007 travelnow.pl - wszystkie prawa zastrzeżone

O serwisie Regulamin Polityka prywatności Kontakt */ ?>
 
Bilety lotnicze on-line. Wszystkie linie lotnicze dostępne w ramach jednej platformy (520 linii lotniczych w tym 90 - tanie linie lotnicze). Tanie loty do Chicago, Bostonu, Nowego Jorku, Los Angeles, Londynu, Dublina, Paryża, Rzymu, Barcelony, Madrytu, Warszawy, Amsterdamu, Monachium, Kijowa, Pragi, Genewy, Cypru, Palermo, Wenecji, Rimini, Toronto, Moskwy, Aten, Krakowa, Turynu, Oslo, Australii, Hiszpanii, Turcji, Niemiec, Polski, Kanady, USA, Egiptu, Tunezji. Tanie bilety lotnicze do USA, Australii, Chin, Rosji, Indii, Bługarii, Szwecji, Islandii. Tanie latanie tylko z TravelNOW.pl. Rezerwacje hotelowe. Hotele na świecie oraz w Polsce.