Tanie bilety lotnicze

Infolinia travelnow.pl czynna Pn.-Pt.: 8-20, Sb.: 10-14

801 080 767

Koszt 35 gr. z VAT/min

12 398 18 30

Koszt wg stawki operatora

Bilet elektroniczny

Jeśli chcesz zarezerwować lub kupić bilet lotniczy zapomnij o długich i żmudnych formalnościach. Właśnie teraz jesteśmy świadkami jak klasyczny bilet papierowy na specjalnych drukach odchodzi w zapomnienie a dynamiczny rozwój technologii wprowadza tańszy i wygodniejszy bilet elektroniczny.

Nie można go ani zgubić, ani zniszczyć, ani o nim zapomnieć. Tak naprawdę, nie ma co sobie nim głowy zawracać, bo zawsze pozostaje w wewnętrznym systemie linii lotniczej. Jeśli potrzeba, zawsze można wydrukować swój plan podróży na zwykłej drukarce domowej.

Bilet elektroniczny oznacza, że podczas odprawy lotniskowej, wystarczy tylko podać nazwisko (czasem jeszcze numer biletu), a już otrzymamy kartę pokładową.

Wszystkie informacje o naszym bilecie elektronicznym, jak i o rezerwacji znajdziemy podając swoje nazwisko oraz numer rezerwacji na stronie internetowej www.viewtrip.com, i to niezależnie od pory dnia przez 365 dni w roku.

W XXI wieku e-bilet to maksimum wygody przy minimum formalności – po prostu: oszczędność czasu, spokój i wolność.

© 2007 travelnow.pl - wszystkie prawa zastrzeżone

O serwisie Regulamin Polityka prywatności Kontakt */ ?>
 
Bilety lotnicze on-line. Wszystkie linie lotnicze dostępne w ramach jednej platformy (520 linii lotniczych w tym 90 - tanie linie lotnicze). Tanie loty do Chicago, Bostonu, Nowego Jorku, Los Angeles, Londynu, Dublina, Paryża, Rzymu, Barcelony, Madrytu, Warszawy, Amsterdamu, Monachium, Kijowa, Pragi, Genewy, Cypru, Palermo, Wenecji, Rimini, Toronto, Moskwy, Aten, Krakowa, Turynu, Oslo, Australii, Hiszpanii, Turcji, Niemiec, Polski, Kanady, USA, Egiptu, Tunezji. Tanie bilety lotnicze do USA, Australii, Chin, Rosji, Indii, Bługarii, Szwecji, Islandii. Tanie latanie tylko z TravelNOW.pl. Rezerwacje hotelowe. Hotele na świecie oraz w Polsce.